Kontakta oss på

Bildnamn Joakim Lundberg, ägare joakim@bogesundsel.se, 0321-262 71
Tobias Norén, ägare, serviceansvarig tobias@bogesundsel.se, 0321-262 72
David Johansson, projektledare david@bogesundsel.se, 0321-262 76

tel 0321-262 70!

Bildnamn Thomas Johansson, projektledare thomas@bogesundsel.se, 0321-262 73
Peter Claesson, projektledare peter@bogesundsel.se, 0321-262 75
Anitha Carlsson Törnqvist, Ekonomi anitha@bogesundsel.se, 0321-26274

Här finns vi

Jönköpingsvägen 40

Nu är vi tillbaka i vår fastighet efter en omfattande renovering, välkommen in när ni har vägarna förbi!