Personal

Vår personal

Vi vore ingenting utan våran duktiga personalstyrka som har full fokus på service för att kunna göra vardagen så enkel som möjligt för våra kunder. Alla våra anställda har gedigen erfarenhet mellan våra olika områden, oavsett om det gäller traditionell elinstallation eller solenergi.

Bogesunds El & Tele har kollektivavtal och lovar bra arbetsvillkor för våra anställda eftersom vi tror att om vår personal har det bra på jobbet med härlig arbetsmiljö kommer de att leverera bra service till kunden.

Vill du komma i kontakt med någon av våra medarbetare finner du deras kontaktuppgifter nedanför.

Andreas Friberg

Mail: andreas@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0706-472977

Andreas Kilén

Anitha Carlsson Törnqvist

Mail: anitha@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0321-26274 

Anton Jansson

Mail: anton@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0730-858621 

Clas Ragnarsson

Mail: clas@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0706-726270 

Daniel Claesson

Daniel Lorentzon

David Johansson

Mail: david@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0702-485589  

Emil Andersson

Emil Friberg

Emil Frilander

Fabian Bernvill

Mail: fabian@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0702-806270 

Gabriel Andersson

Mail: gabriel@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0702-851597 

Gustav Karlsson

Mail: gustav@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0702-303945 

Hampus Björklund

Mail: hampus@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0730-914402 

Henrik Svensson

Mail: henrik@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0703-926270 

Johannes Börjesson

Mail: johannes@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0702-303947 

Jonathan Frilander

Jacob Jansson

Mail: jacob@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0730-858291 

Joakim Lundberg

Mail: joakim@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0321-26271  

Joakim Nyman

Karl Fröman

Mail: karl@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0706-926270 

Lars Gustafsson

Mail: lars@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0702-962096 

Lennart Axelsson

Mail: lennart@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0730-858375 

Linus Liberg

Magnus Andersson

Mail: magnus@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0703-499256 

Marcus Frilander

Mail: marcus@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0702-609131 

Martin Kling

Mail: martin@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0706-551844

Niklas Henriksson

Mail: niklas@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0703-546286 

Peter Claesson

Mail: peter@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0703-138652 

Pär Ståhl

Mail: par@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0702-701295 

Robert Axelson

Robert Lundstedt

Mail: robert@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0703-406270 

Roger Wilhelmsson

Mail: roger@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0702-303949 

Thomas Johansson

Mail: thomas@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0321-262 73 

Tobias Fransson

Tobias Norén

Mail: tobias@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0321-26272 

Tomas Björklund

Tommy Gustavsson

Mail: tommy@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0702-303948 

Zaher Ahmadi

Mail: zaher@bogesundsel.se

Telefonnummer: 0768-338183